Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.10.2015

АНАТОЛІЙ МОРОЗ – ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Мороз

Пропонуємо читачам Громадського форуму Хмільниччини ознайомитися з програмою ще одного кандидата на посаду Хмільницького міського голови Анатолія Мороза.

ПРОГРАМА

кандидата на посаду Хмільницького міського

голови Анатолія МОРОЗА

від Європейської партії України

Ми, партія вільних людей, йдемо у владу, щоб долю Хмільника вирішували гідні, непідкупні і чесні люди. Ми не скиглимо, що нічого не змінилося. Не заради цього ми стояли на майдані, щоб опускати руки. Ми будемо продовжувати змінювати життя нашого краю. У ньому мають панувати не окремі сім’ї, а порядні, принципові та енергійні люди.

Люди, а не кріпаки, які торгують майбутнім своїх дітей. Люди, які вільно висловлюють свою думку. Люди, які впевнені у своїх силах і своєю працею здатні змінити життя на краще.

Ми проти тиску на державних службовців за їхнє право обирати і мати свою думку. Ми проти тих, хто використовує інших людей і робить їх залежними від особистих вподобань.

Ми розраховуємо лише на власні сили. Ми цінуємо час, який нам відміряний на цій землі, і розуміємо, що іншого шансу в нас не буде.

Якщо ти не боїшся – зроби свій вибір. Ти можеш не піти на вибори. Це твоє право, яке ми поважаємо. Але пам’ятай, ти робиш послугу міській владі, яка буде продовжувати використовувати тебе.

Моя мета: Хмільник – місто, яким я пишаюся, за яке дбаю, вболіваю та відповідаю!

Мої пріоритети: компетентність і професіоналізм, чесність та відповідальність влади міста перед громадою.

Ключові аспекти програми:

УПРАВЛІННЯ МІСТОМ потребує змін, що ґрунтуються на:

 • формуванні якісної кадрової політики у структурі влади

У владі мають працювати професіонали. Для цього необхідно готувати спеціалістів муніципального планування та управління, проводити прозорі конкурси з відбору посадовців міської влади та ухвалювати ключові рішення, що забезпечать розвиток міста-курорту.

 • фаховій економічній політиці

Відкриті конструктивні взаємовідносини між владою і підприємствами. Створення сприятливого бізнес-клімату. Максимальне залучення місцевих підприємств до освоєння бюджетних коштів. Прозорість у земельних питаннях.

Зможемо досягнути цього, обмеживши втручання чиновників у економічну діяльність підприємців. Усі представники влади мають чітко усвідомити, що їхня діяльність – це служба громаді, а не навпаки. Гарантуватиму рівні можливості представникам місцевого бізнесу на відкритих конкурсах, публічність використання коштів бюджету міста та прийняття управлінських рішень міською радою.

 • співпраці з громадськими організаціями та активістами

Маю намір вивести спілкування влади і громади на новий дискусійний майданчик, в основі якого рівноправне спілкування, максимальна відкритість та готовність до змін.

 • залученні інвестицій в санаторно-курортну та промислову галузі міста

Залучення інвесторів, здатних заснувати екологічно чисті виробництва, санаторно-курортні комплекси, які забезпечать високооплачувані робочі місця та надходження до бюджету.

 • запровадження у міській раді системи електронного урядування

Це дозволить не оббивати пороги владних кабінетів, а у електронному вигляді надсилати запити та отримувати необхідну інформацію.

 • ефективній популяризації міста-курорту Хмільник

Місто потребує свого представлення і компетентного супроводу на державному та міжнародному рівнях. Для цього необхідно налагоджувати зв’язки із європейськими курортними центрами, представляти оздоровчі особливості міста на світових туристичних форумах, інших заходах.

 • збереженні у власності громади та відновленні архітектурно-історичної пам`ятки – палацу Ксідо
 • реалізації проектів щодо залучення коштів із міжнародних грантових програм

Створення єдиного механізму управління процесами ініціювання, підготовки та реалізації проектів у виконавчих органах міської ради для залучення грантових коштів з метою вирішення проблемних питань у різних сферах життя міста.

 • сприянні вчителям, краєзнавцям і дослідникам, усім, хто працює на розбудову міста, виховує дітей та молодь

Сприятиму застосуванню новітніх методів управління в навчальних закладах міста, підтримуватиму молодих, ініціативних хмільничан, забезпечуватиму їх кар’єрне та соціальне зростання, можливість працевлаштування в рідному місті. Забезпечуватиму можливість повноцінного розвитку формування особистості кожної дитини, фізичне виховання молоді. Облаштування центрів дозвілля молоді на базі будівель котелень, які ще залишились у комунальній власності. Запровадження та підтримка проектів «Я – Європеєць», «Молодий підприємець».

 • підтримці медичної галузі коштом бюджету міста

Маю намір утворити та розмістити в комунальній установі «Центральна Хмільницька районна лікарня» комунально-унітарне підприємство «Муніципальна аптека», де можна буде придбати ліки з мінімальною націнкою і таким чином впливати на цінову політику комерційних аптек.

 • ефективній реалізації Програми благоустрою

Запровадження громадського аудиту за формуванням комунальних тарифів та роботою комунальних підприємств. Ефективне використання коштів, виділених на благоустрій міста.

 

22 Comments on “АНАТОЛІЙ МОРОЗ – ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Друг
04.10.2015 at 21:11

Треба було на Говерлі оприлюднити. Катиринчук не пройшов в раду, то цьго висуває в мери. Рейтинг нульовий. В обох.

ОгО
04.10.2015 at 23:01

А ще можна призначити себе комендантом міста, як Катеринчук.

Володимир Сиротюк
05.10.2015 at 02:40

Найбільш достойним кандидат. Має досвід роботи, чесна та порядна людина. Працював з Мельничуком та Катеринчуком. Не падав на коліна перед грушами та юрчишиними. Був на майдані з першого до останнього дня.
Лише такий Мер потрібен Хмільнику.

Роман
05.10.2015 at 05:42

Зате у мороза амбіцій як мінімум у міністра..

Роман
05.10.2015 at 05:51

І ще , Толя мороз можливо і хороший хлопець, але ніяк не лідер !

смерть ворогам
05.10.2015 at 07:28

А хто це такий

Вілія
05.10.2015 at 10:12

гіршої програми – ще не читала!!! ну для чого замилювати очі – нічого конкретного!!!!

Думка
05.10.2015 at 10:18

Пишете тут про амбіції!!Тільки така людина і потрібна Хмільнику, з амбіціями як у міністра…,яка не буде прогинатись під очередного пана,не лизатиме зад,і танцювати під дудку з Амадором!!!Це самий достойний кандидат,з досвідом,розумна людина,яка має чудові плани розвитку міста!!

Снайпер
05.10.2015 at 12:59

Що за механізм в головах людей спрацьовує?
Як порядна людина пробивається вверх, щоб, дійсно, щось зробити для цих же людей (не обіцяючи золоті гори, а просто планує навести лад у заплетенній павутинням коморі), то включається ігнор… не замічають…
…як пакуночком грешки махне хтось перед носом чи навіть просто цей пакуночок пообіцяють – готові навіть усю родину загітувати…

P.S. Ще Степан Бендера говорив: “Коли між хлібом і свободою народ обирає хліб, зрештою втрачає все, в тому числі і хліб”

Снайпер
05.10.2015 at 13:01

да, хочу додати, що реально, хто хоче навести лад у так званній коморі, так це Володимир Шеремета !!!
…усі інші біжать до корита лише з однією ціллю.

Небайдужий
05.10.2015 at 13:14

“А ще можна призначити себе комендантом міста, як Катеринчук.”

Це- запасний варіант. На випадок програшу виборів 😉

Небайдужий
05.10.2015 at 13:23

З програми кандидата: “Не заради цього ми стояли на майдані….”.

Мене завжди цікавило питання: а заради ЧОГО конкретно ви стояли (чи стрибали і т.ін.) на Майдані? І саме головне- яким чином мета вашого стояння (чи стрибання і т.ін) могла втілитися в життя внаслідок цього самого вашого стояння (стрибання і т.ін.) на Майдані?

Набридло
05.10.2015 at 15:58

Пане Небайдужий! А Ви взагалі розумієте для ЧОГО конкретно люди стояли на Майдані! Чи Ви вважаєте, що Мороз переслідував якусь іншу ціль, перебуваючи з першого до останнього дня на Майдані?

Небайдужий
05.10.2015 at 17:00

“Пане Небайдужий! А Ви взагалі розумієте для ЧОГО конкретно люди стояли на Майдані!”

Справді не розумію. Якщо судити по результатам того стояння/стрибання, то стояли (стрибали) вони на Майдані за зміцнення влади олігархів, руйнування української державності, розширення та поглиблення корупції, знецінення національної валюти, руйнацію економіки, знищення навіть примарних надій на безвізовий режим, за втрату територій та за війну на Сході України… Але, може хтось стояв/стрибав за щось інше? Якщо дійсно за інше, то яким чином вони сподівалися того іншого досягти за допомогою свого стояння/стрибання? Поясніть, якщо знаєте. Буду вдячний.

“Ви вважаєте, що Мороз переслідував якусь іншу ціль, перебуваючи з першого до останнього дня на Майдані?”

Яку ціль переслідував конкретно пан Мороз, я здогадуюся. Якраз його я вважаю розумною і досить прагматичною людиною, тому впевнений, що він знав за що там стояв, і сподіваюся, отримав, того, чого хотів 😉

Генадій
05.10.2015 at 17:48

Посміявся з програми, та ще більше з коментарів.

Elena Cherny
05.10.2015 at 21:37

з цієї історії з виборами прикольно інше – надто великий шанс, що оберуть грушка. Декому взагалі ту систему міняти не хочеться бо на боротьбі з нею можна заробляти гроші, майдан (тут пишуть) не був потрібен, бо народ ще злішим став, та чогось той хто був на майдані хоч раз, ніколи не скаже, що там не відчувалось щось особливе, якесь єднання, підняття духу – якось так, важко описати. А на мою особисту думку, прочитавши коменти про Мороза і про Шеремету, можу сказати одне – якщо мер – це лице міста то напевно він і має виглядати відповідно, щоб не соромно було потім перед гостями міста, коли якесь таке невиразне і не здатне свою думку викласти вільно буде називатись очільником міста. І як би там зараз не почали мене тролити – Мороз презентабельно виглядає і вразумітєльно говорить. Додам до цього, що в порівнянні з Катеринчуком Юрчишин – це стидоба, на вигляд (…), а в розмові (…).

Тарас Носальський
05.10.2015 at 22:26

🙂 Так і Шеремета презентабельний та гарно говорить. Але як на мене, то Шеремета до цих двох чеснот має ще деякий бонус. Він ще й багато робить для міста, просто те, що він робить не таке явне для більшості, як, наприклад, клумби і лавочки.

боб
06.10.2015 at 06:17

в мороза велика корона на голові))))

Людмила
06.10.2015 at 13:34

От я вважаю, що деяким кандидатам потрібно полишити власні нездорові амбіції та об’єднатися навколо сильного перспективного) Запитаєте, навколо кого? Точно не навколо діючого мера. А обрати собі лідера і йти з ним у команді, я впевнена, зареєстровані кандидати могли б, якби, повторюсь, полишили власні нездорові амбіції.

правда
07.10.2015 at 00:53

хто він? шо він? чого досяг? …. відповіді немає…

правда
07.10.2015 at 00:55

хоча…є досягнення!!!! в нього є номер тефона Катеринчука!!!!

Лєна
04.08.2016 at 07:28

“Ключові аспекти програми:”
“ухвалювати ключові рішення, що забезпечать розвиток міста-курорту.”
І цей, лише про ключі говорить. Ну точно, як Коля – Буратіно))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *