Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.09.2023

БАНК РЕЧЕЙ: ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ПО РОБОТІ ЗІ СКЛАДНИМИ КЛІЄНТАМИ

В гуманітарному хабі “Мурашник” для волонтерів “Банку речей” пройшов тренінг по роботі зі складними клієнтами. В тренінгу брали участь представники громадської організації “ПРАВО”, представники мобільної команди ІНТЕРСОС, волонтери, які на постійній основі допомагають в Банку речей, активні та ініціативні громадяни з числа відвідувачів гуманітарного хабу “Мурашник”. Учасники розбирали типові ситуації з клієнтами використовуючи чотири кроки ненасильницькго спілкування та розглянули чотири можливих реакції.

Реалізація проєкту “Банк речей: працюємо для людей” є частиною Плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади, одним із пунктів якого є створення умов для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться в кризовій ситуації, одягом та взуттям.

Проєктом передбачено проведення інформаційних зустрічей в старостинських округах, створення каналів комунікації між “Банком речей”, який функціонує в гуманітарному хабі “Мурашник”, та представниками старостинських округів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання.

Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *