Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.08.2023

“БАНК РЕЧЕЙ”: інформуємо про можливості та потреби

Вчора, представники громадської організації “ПРАВО”, разом з мобільною командою ІНТЕРСОС, відвідали село Куманівці, де провели першу інформаційну зустріч в рамках проєкту “Банк речей: працюємо для людей”. 

Реалізація проєкту “Банк речей: працюємо для людей” є частиною Плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади, одним із пунктів якого є створення умов для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться в кризовій ситуації, одягом та взуттям. 

Проєктом передбачено проведення інформаційних зустрічей в старостинських округах, створення каналів комунікації між “Банком речей”, який функціонує в гуманітарному хабі “Мурашник”, та представниками старостинських округів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання. 

Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *