Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.08.2023

“БАНК РЕЧЕЙ: ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ЛЮДЕЙ” – в Хмільницькій громаді триває реалізація проєкту

В Хмільнику триває реалізація проєкту “Банк речей: працюємо для людей”. Проєкт має на меті розширення діяльності Банку речей на сільські населенні пункти. 

З початком повномасштабного вторгнення громадською організацією “ПРАВО” був створений гуманітарний хаб «Мурашник», який надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, що знайшли прихисток в нашій громаді. Одним з проєктів, які функціонують в “Мурашнику” є “Банк речей”. Суть «Банку речей» полягає в тому, що місцеві жителі, а також окремі ВПО, приносять різноманітні речі: одяг, взуття, посуд, продукти харчування тривалого зберігання, ліки, меблі, дитячі іграшки тощо, після чого наші волонтери все це сортують, перебирають, а потім передають ці речі внутрішньо переміщеним особам, а також малозабезпеченим особам, які перебувають в нашій громаді та потребують такої допомоги. 

З часом збільшилася кількість жертводавців, які приносять речі для «Банку речей», а також кількість пожертвуваних речей, що спричинило необхідність залучення більшої кількості волонтерів, зокрема, щоб покрити діяльністю «Банку речей» сільські населені пункти, в яких проживають внутрішньо переміщені та малозабезпечені особи, але майже не користуються послугами «Банку речей», в тому числі в місцях компактного проживання ВПО.

Реалізація проєкту Банк речей: працюємо для людей є частиною плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади, одним із пунктів якого є створення умов для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться в кризовій ситуації,  одягом та взуттям. 

Проєктом передбачено проведення інформаційних зустрічей в старостинських округах, створення каналів комунікації між “Банком речей” та представниками старостинських округів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання. 

Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *