Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.09.2010

Батьки Вінниччини контролюватимуть своїх дітей у школі по мобільному телефону

У Вінницькій області стартує проект «Єдиний соціальний портал шкіл України». Перший його етап «СМС-щоденник» планують впровадити по усій області. В СМС-режимі батьки отримуватимуть інформацію про успішність та дисципліну своїх чад безпосередньо зі шкільного сервера. Вартість таких послуг, за словами представників проекту, становитиме 5 грн. в місяць. Обласний очільник висловився за безкоштовне обслуговування неблагополучних та малозабезпечених родин.

«Проект допоможе педагогам і батькам правильно організувати контроль за дітьми, які навчаються в загальноосвітніх школах, а також і за студентською молоддю», – вважає голова облдержадміністрації Микола Джига. Схвально про проект відгукнулись і керівники міських шкіл, яких губернатор запросив обговорити це питання. Так, у сьомій школі така система успішно працює чотири роки, а директор 12-тої школи стверджує, що батьки самі проявляють зацікавленість в такій розсилці.

Координатор проекту Олексій Кириленко говорить, що послуги надаватимуться згідно з укладеними договорами, а оплату батьки проводитимуть або через банк, або через платіжні термінали.

Микола Джига упевнений, що СМС-моніторинг за місцем перебування дітей зможе упередити нещасні випадки. Він зазначив: «У час, коли іде бурхливий економічний і технічний розвиток, створюється маса небезпек для дітей. Тому системний контроль за дітьми може уберегти їх від різних негативних факторів». Несформовані вольові якості не дозволяють підліткам протистояти і численним спокусам – таким, як алкоголь, тютюн, наркотики, Інтернет-залежність та інше. Тому, переконаний голова облдержадміністрації, посилення контролю батьків і школи за учнівською молоддю сприятиме забезпеченню безпеці дітей та профілактиці правопорушень.

Джерело: Ірина Кравченко – помічник голови ОДА

15 Comments on “Батьки Вінниччини контролюватимуть своїх дітей у школі по мобільному телефону

Зайка
25.09.2010 at 09:15

Це не правильно, по-перше це говорить про те, що батьки не довіряють своїм дітям! Я наприклад повністю довіряю своїм батькам і вони мені, через те не контролюють чи зробила я домашнє, адже знають, що я його завжди виконую, тобто це залежить від виховання! По-друге, це порушує право на свободу, бо це не свобода якщо ти постійно під наглядом! По-третє, навіть коли батьки й дізнаються про двійку чи про паління, що вони зроблять? Наб’ють, насваряться…зіпсують стосунки з дітьми…це вже смішно!

Віталій
27.09.2010 at 13:32

Не думаю, що все так погано, як пише Зайка. Виходячи з такого переконання варто відмінити щоденики і довіряти дитячим словам. Тут головне ЯК цей процес буде здійснюватися? Напевно класний керівник буде додатково витрачати свій час, для того, щоб промоніторити оцінки учнів та надіслати СМС, чи принаймні внести їх в якусь базу…

Волошка
27.09.2010 at 18:58

О так) Це точно) А може, вони будуть надсилати смс-ки лише тим дітям, які провинилися чи отримали погану оцінку? Отут вже питання. Та й навіть тоді буде замало часу для написання смсок…

Віталій
30.09.2010 at 17:56

В класного керівника моєї доньки проблеми з контролем внесення оцінок в щоденник. Не думаю, що з впровадженням такого ситуація зміниться. До речі, а як це можливо здійснити технічно? Напевно має бути створення окрема сторінка кожної школи? Адмін АУ!!! Це було питання…

Володимир Великий
01.10.2010 at 07:00

Яка сторінка????
Чітко сказано СМС розсилка.
Скоріш за все є спеціальне прграмне забезпечення, яке матиме базу учнів до якого буде закріплено телефон батьків і туди будуть заноситися бали оцінювання!
Розсилка буде проходити за якоюсь угодою з мобільним оператором!
В кінці тижня або ж дня ти отримаєш
Математика 2
Фізика 5
Співи 5
і т.д.
Фізкультура 4

Віталій
01.10.2010 at 10:25

Мене збило з пантелику те, що розсилка має здійснюватися зі шкільного сервера. Про що йдеться? До речі, СМС – це зручно, але було б прикольно мати змогу зайти на сайт і подивитися успішність за місяць чи рік (якщо западло чи немає змоги прийти до школи та полистати класний журнал). Тоді приколи типу: “не викликали” відпадуть… Але знову ж таки постає питання: а хто то все буде наповнювати?

Слободянська кішечка
01.10.2010 at 16:13

Хихи, цікаво, от наприклад у школі де працюю я, навіть немає нормального секретяря(саме так, нормального), майже всю її роботу виконує вчитель інформатики, а що вже говорити про те, щоб хтось заносив дані про кожну дитину в шкільну базу. Цікаво, цікаво, і на кого ляже така відповідальність???

Слободянська кішечка
01.10.2010 at 16:15

І ще, якщо батьки хочуть контролювати своїх дітей, то чому б не викроїти час і прийти до школи, де віч на віч поспілкуватись з вчителями та класним керівником.

Віталій
03.10.2010 at 11:06

Такі обовязки можна покласти на шкільних психологів…

Слободянська кішечка
03.10.2010 at 16:16

Ха-ха-ха, як смішно)))Здається мені, хтось наривається…)))

Волошка
03.10.2010 at 16:39

То може, тоді будуть більше платити?)))

ester-hm
04.10.2010 at 09:12

Дійсно першу половину робочого часу психолог, другу – секретар чи хто там. Проте точно скажу що на все викроювати час батькам не вдається, адже сьогодні потрібно викроїти час сходити з дитиною в поліклініку, завтра з другою до стоматолога, післязавтра вискочити бо порвалися кросівки – чи купити чи забрати з ремонту і так кожний день. От і доводиться батькам вибирати по пріорітетності, що важливіше. Я в школу вже збираюся заглянути вже тиждень і ніяк не можу вибратися, а ще з першого вересня домовилася, що буду відвідувати уроки і так і не спромоглася сходити.

Віталій
04.10.2010 at 11:18

Багато батьків такі СМСки будуть сприймати як непотрібний спам, як я ото СМСки з Приватбанку про необхідність погашення заборгованості по кредиту…

Володимир Великий
04.10.2010 at 18:45

Я б не сказав, людина сриймає як спам те чого вона не замовляла. От приклад твої смски з Привата, наприклад мені цікаво отримувати смски про нарахування з/п.
А обовязки знайдуть на кого окласти!

Слободянська кішечка
04.10.2010 at 20:37

Я розумію, що батьки зайняті, але у багатьох навіть думки не виникає про те, що треба прийти до школи та поцікавитись, як там дитина, багато хто просто відмахується, мовляв, нічого нового мені там не скажуть, навіть на батьківські збори не приходять, не те що вже просто зайти в школу. А щодо обов”язків, то обо”язково знайдуть на кого їх скласти навіть не спитають, чи згодна та людина, причому це може бути цілком безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *