Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.08.2017

БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ В ХМІЛЬНИКУ

11 серпня відбулось засідання круглого столу, головною метою якого було напрацювання ідей та подальших спільних дій влади, громади та поліції спрямованих на підвищення рівня безпеки у місті.

З отриманих попередньо, під час проведення фокус-групових досліджень, даних визначено найголовніші цілі: встановлення камер спостереження, забезпечення достатнього освітлення вулиць у нічний час та більш інтенсивне патрулювання вулиць.

З поміж іншого значний інтерес учасників та активне обговорення викликала ідея створення «Центру безпеки громади», який міг би стати комунікаційним центром, точкою пересічення влади, громади та поліції та місцем проведення спільних заходів: тренінгів на відповідні теми, громадських обговорень та загалом місцем збору інформації.

Заступником начальника місцевого відділку поліції Олександром Рибаком було запропоновано ідею придбання нагрудних камер для патрульних поліцейських. Ідея була підтримана всіма учасниками заходу та визначена, як необхідність.

Варто зазначити, що ідея встановлення камер, що дасть змогу як попереджати правопорушення чи злочини, так і можливість підвищити рівень розкриття злочинів, була визначена учасниками, як один із найважливіших напрямків діяльності спрямованої на підвищення рівня безпеки в громаді.

У подальшому обговорені ідеї мають стати частиною відповідних програм та реалізовуватись за рахунок коштів бюджету міста та, за можливості, за рахунок інших джерел.

Захід відбувся в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» за підтримки міжнародного фонду «Відродження»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.