Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.06.2017

БЕЗПЕКА ГРОМАДИ – СПІЛЬНА СПРАВА ПОЛІЦІЇ, ВЛАДИ І ГРОМАДИ.

Саме це було сьогодні головною темою для обговорення під час засідання «круглого столу» в рамках проекту, що реалізується громадською організацією «ПРАВО» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Сьогоднішній захід проходив за участі представників молодіжного суспільства, міської ради, поліції та Бюро правової допомоги.

Учасники обговорили проблеми безпеки в місті та з’ясували, що їх вирішенням не може займатись виключно поліція, а це є спільною справою всіх мешканців громади.

Під час засідання було презентовано та обговорено позитивні практики співпраці влади, громади та поліції, які вже працюють в інших містах та можливість їх застосування в місті Хмільнику.

Засідання «круглого столу» відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

One Comment on “БЕЗПЕКА ГРОМАДИ – СПІЛЬНА СПРАВА ПОЛІЦІЇ, ВЛАДИ І ГРОМАДИ.

Romanyuk
27.06.2017 at 23:20

Дякую за запрошення! Сподіваюсь, що будете запрошувати на подібні заходи в майбутньому!!) До речі з’явилась нова інформація по поводу тієї теми, що я вам розказав в кінці!! Коли вже збирались)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.