15 000 ГРИВЕНЬ ЗА ПЕРЕМОГУ В КОНКУРСІ З БЛАГОУСТРОЮ
15.06.2014
![clogo1](/sites/default/files/styles/compressor/160x134/text_images/49fd79bf75cf2958c7cb385f3148c92a.jpg?itok=g_ZiEtFH)
Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.
Хмільник чи не вперше за останні роки досягнув таких результатів в благоустрою. І в цьому головна заслуга заступника міського голови пана Сергія Пятківського, який опікується благоустроєм міста. З чим ми його й вітаємо! Сподіваємося, що це не остання перемога нашого міста в подібних конкурсах.
Також висловлюємо сподівання, що отримана за перемогу в конкурсі сума буде використана на благо Хмільника.