19 СЕРПНЯ – ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «НА ЗЛАМІ» В ХМІЛЬНИКУ! – запрошуємо всіх в районний Будинок культури

19 СЕРПНЯ – ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «НА ЗЛАМІ» В ХМІЛЬНИКУ! – запрошуємо всіх в районний Будинок культури
15.08.2020
19 серпня, в фойє районного Будинку культури, відбудеться офіційне відкриття виставки «На зламі». Початок – о 12.00.

«На Зламі» – виставка, яку вже відвідали понад 3000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися у 8 містах України: з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку могли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Житомирі та Черкасах. Зараз виставка демонструється в Вінниці.

Інтерактивна виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України».

Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства.

З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.В Хмільнику виставка перебуватиме з 19 серпня по 15 вересня.

Виставка спроектована в рамках проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – не насильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу» організаціями-членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» за підтримки німецької організації Kurve Wustrow. Мета проекту – стимулювати суспільну дискусію про наслідки війни та порушень прав людини, в тому числі через різноманітні комунікаційні продукти, що базуються на задокументованих свідченнях постраждалих.

Партнером з організації виставки в Хмільнику виступає громадська організація «ПРАВО».