50 000 ГРИВЕНЬ ХОЧУТЬ ВИТРАТИТИ НА ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДЗЕМНИХ ХОДІВ В ХМІЛЬНИКУ
29.04.2015
![dsc0068_0](/sites/default/files/styles/compressor/160x107/text_images/950dbded6e17737b708c5f4c1d01ac0a.jpg?itok=mK1CrvkK)
Свого часу рішення про проведення таких досліджень було прийняте під час зустрічі міського голови Василя Грушка з старшим науковим співробітником Інституту археології Національної академії Наук України пані Ларисою Луговською.
Якщо зміни до програми буде внесено, то з міського бюджету на дослідження підземних ходів буде виділено 50 000 гривень.