7 КАРДІОГРАФІВ ОТРИМАЛА ХМІЛЬНИЦЬКА ГРОМАДА

7 КАРДІОГРАФІВ ОТРИМАЛА ХМІЛЬНИЦЬКА ГРОМАДА
10.06.2022
7 кардіографів отримала Хмільницька громада, завдяки участі в грантовій програмі «Гуманітарна солідарність», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland.

Участь в цій програмі стала можливою завдяки партнерству між громадською організацією «ПРАВО», відділом інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради та Хмільницьким центром первинної медико-санітарної допомоги.

9 червня 2022 року зазначене обладнання, а саме – 7 кардіографів ЮКАРД 10 6/12-канальних, було доставлено до Комунального некомерційного підприємства «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги». Загальна вартість обладнання складає 353 500 гривень.Нове медобладнання отримають 7 сільських амбулаторій Хмільницької громади. Це забезпечить доступ сільського населення до своєчасної діагностики відхилень у роботі серця, і найголовніше, дасть шанс на життя багатьом мешканцям нашої громади.Нагадуємо, що ініціатива реалізовується за підтримки Міжнародний Фонд «Відродження» та CARE Deutcshland в рамках грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».