АБО ШТАНИ ВДЯГНІТЬ, АБО ХРЕСТА ЗНІМІТЬ…
11.11.2014
![mntscxux1qhe](/sites/default/files/styles/compressor/151x160/text_images/69d73820b4f68fc7f05d3f6fbeab1aa5.jpg?itok=1n5uVdg1)
Ще в січні 2011 року на Громадському форумі Хмільниччини з’явився матеріал, в якому йшлося про цей стенд. Матеріал, який називався «Депутати «злиняли», викликав тоді цілу хвилю емоцій та невдоволення з боку депутатів міської ради (хоча абсолютно незрозуміло, власне, чому? Невже депутати думали, що хтось з команди ГФХ зіпсував їхні фото, а потім зловтішався?).
Але пройшло вже майже 3 роки, та стенд так і не довели до пуття. Ось який він був тоді:
![P1180341](/sites/default/files/styles/compressor/640x410/text_images/197ec00751cccaca79078b15e04baead.jpg?itok=2p_Tsy6k)
А ось так він виглядає зараз:
![100_9874](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/99416e35ac95753af4a043a70597fda2.jpg?itok=F5bn1ksK)
Можна було б зараз багато написати про те, що, можливо, фінансово-економічна криза так вплинула на депутатів, що вони просто не мають коштів на нові фото… Або про те, що цей стенд є своєрідним «лицем громади», тому що кожному, хто заходить в адмінприміщення, одразу впадає в очі ця красата… Можна також згадати вже згадану вище приказку про необхідність надіти штани чи зняти хрестика…
Та думаємо, що варто обмежитися простим проханням: якщо не здатні доповнити стенд фотокартками депутатів, то просто зніміть це позорище! Дуже вас просимо! А то вже якось не зручно…