АКТИВІСТАМ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ПОГРОЖУЮТЬ ФІЗИЧНОЮ РОЗПРАВОЮ ЛЮДИ ЮРЧИШИНА?

АКТИВІСТАМ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ПОГРОЖУЮТЬ ФІЗИЧНОЮ РОЗПРАВОЮ ЛЮДИ ЮРЧИШИНА?
04.09.2012
Інформацію про це розповсюдила прес служба Миколи Катеринчука. В повідомленні, яке було розміщене на сайті Європейської партії України, зокрема говориться про наступне:

«28 серпня 2012 року близько 21 години активісту кандидата в народні депутати України Миколи Катеринчука, громадянину Дідику Валерію Григоровичу, який проживає у селі Грушківці Калинівського району Вінницької області, двоє невідомих погрожували фізичною розправою, а також обіцяли підпалити будинок та знищити майно, у разі якщо він не припинить агітацію за кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 13 - Катеринчука М.Д. Про це Микола Катеринчук повідомив в ефірі 5 каналу. Відповідний депутатський запит він надіслав до Міністерства внутрішніх справ. Як зазначає Дідик Валерій, люди приїхали на автомобілі «Opel» і кого вони представляють не повідомили, проте він впевнений, що дані особи виконували пряму вказівку кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №13 - Юрчишина П.В. Адже напередодні Юрчишин П.В. особисто підійшов до нього та запропонував 3000 гривень за те, щоб Валерій Григорович проводив агітацію за нього.Коли ж Дідик В.Г. відмовився, Юрчишин П.В. залишив йому свою особисту візитну картку і просив зателефонувати, якщо той передумає. Валерій Г ригорович візитку передав Миколі Катеринчуку та повідомив про зміст розмови з Юрчишиним П.В. Саме цю візитку згадували невідомі особи, коли погрожували Дідику В.Г. (дослівно : «Навіщо віддав візитку Катеринчуку?»).
Микола Катеринчук просить Міністерство внутрішніх справ перевірити факти, про які йдеться, та вжити відповідних заходів реагування».

Пропонуємо вашій увазі посилання на оригінал повідомлення: http://www.epu.in.ua/news_view.php?id=649