Активна молодь – майбутнє міста

Активна молодь – майбутнє міста
03.12.2011
Під такою назвою у залі засідань Хмільницької міської ради 30 листопада 2011 року відбувся молодіжний форум. Його метою було об’єднання зусиль у вирішенні загальних проблем соціального становлення і розвитку молоді в місті, обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики та вироблення міського плану дій на 2012 рік.

Розпочав роботу форуму перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков. Перед учасниками заходу виступили начальник відділу у справах сім’ї та молоді Інга Степанюк, головний спеціаліст управління освіти міської ради Наталія Мурзанівська, директор міськрайонного центру зайнятості Сергій Каленіченко, начальник управління економіки та євроінтеграції міської ради Світлана Васєнкова, директор дитячо-юнацької спортивної школи Микола Бабюк, член постійної комісії з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту Дмитро Луков.

Також на форум була запрошена обласна правозахисна організація «Джерело надії», представники якої провели заходи щодо протидії торгівлі людьми в рамках Національного автопробігу «Тільки машини – на запчастини!».

Учасники зібрання працювали в комітетах, самостійно визначали проблеми і пріоритети молодіжної політики, шляхи їх вирішення, а також розробили проекти заходів, що необхідних, на їх переконання, для поліпшення життя молоді в місті.

Відділ у справах сім’ї та молоді Хмільницької міської ради


Джерело: Офіційний сайт міста Хмільника