Баланс свободи та порядку: регулювання нових медіа

Баланс свободи та порядку: регулювання нових медіа
01.09.2009
4 вересня у Києвi вiдбудеться Мiжнародний експертний семiнар «Баланс свободи та порядку: регулювання нових медіа», органiзований Схiдноєвропейським інститутом медiаправа та Cпiльним проектом Ради Європи та Європейської Комісії «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» за пiдтримки Незалежної асоцiацiї телерадiомовникiв.

Аудиторiя: представники iнтернет-видань, теле- та радiокомпанiй, що розвивають напрямок нових медia, медiаюристи, представники державних органiв, що здiйснюють регулювання у сферi iнформацii, експерти з питань нових медiа та всi зацiкавленi у отриманнi iнформацii з даного питання особи.

Місце та час проведення: 10:30 - 16:30, 4 вересня 2009 року, Київ, вул. Володимирська, 55 (Великий конференц-зал Академії наук України).

У семiнарi вiзьмуть участь європейськi експерти:

Гареджін Шукасян (Garegin Chookaszian) - член бюро Головного Комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMC).

Він презентуватиме роботу CDMC (минулу, теперішню, та плани на майбутнє) по нью медіа-платформах та нових формах дистрибуції («Рада Європи та нові електронні медіасервіси»). У своїй доповіді пан Шукасян звертатиметься до нещодавньої міністерської конференції в Ісландії, до відповідних Рекомендацій, звітів, написаних експертами CDMC, а також ймовірно до ініціативи переглянути Конвенцію Транскордонного телебачення, для того, щоб розширити рамки цієї угоди до аудіовізуальних медіасервісів.

Єлена Суркулюк (Jelena Surculiyuk) - представник Міністерства телекомунікації Сербії, консультант з питань нових медіа.

Вона зосередить свою увагу на 10 статті Конвенції з прав людини, фундаментальних свободах та директиві з аудіовізуальних медіасервісів.

Для участі у Семінарі необхідно зареєструватись. Це можна зробити за телефоном 8044-254-55-56.

Контакти

8044-254-55-56

http://www.nam.org.ua/news/?type...

Київ вул. Володимирська 55