“БАНК РЕЧЕЙ": продовжуєм інформувати про можливості та потреби

“БАНК РЕЧЕЙ": продовжуєм інформувати про можливості та потреби
28.08.2023
Разом з мобільною командою ІНТЕРСОС та Хмільницьким бюро правової допомоги, відвідали село Кожухів, де провели інформаційну зустріч в рамках проєкту Банк речей: працюємо для людей. Цього разу більше часу було приділено спілкуванню з представниками місцевого самоврядування для встановлення співпраці в рамках проєкту. Також проінформували сім'ї ВПО у складних життєвих обставинах, які проживають в Кожухові.

Проєктом передбачено проведення інформаційних зустрічей в старостинських округах, створення каналів комунікації між “Банком речей” та представниками старостинських округів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання.

Цей проєкт є частиною плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади, одним із пунктів якого є створення умов для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться в кризовій ситуації, одягом та взуттям.

Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.