ЧЕРГОВІ МАХІНАЦІЇ З ЗЕМЕЛЬНИМИ РІШЕННЯМИ В ХМІЛЬНИКУ
02.11.2013
![znak](/sites/default/files/styles/compressor/150x130/text_images/1cf18145074ae21d45588331aaa30d1f.jpg?itok=qMGTZiKy)
На вимогу Юрія Володимировича йому було надано аудіозаписи відповідної сесії міської ради, але вони були зіпсовані у спосіб, який раніше продемонстрував депутат Шеремета.
В своєму виступі Юрій Костюк зазначив наступне:
«Я прошу, так як мені продемонстрували підроблений аудіозапис, а прошу провести розслідування внутрішнє, і це хай буде депутатським запитом, мені надати письмову відповідь і покарати винних».
На це міський голова Василь Грушко запевнив, що все так і буде зроблено.