ЧОМУ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ ПИРОГОВА ТА ІВАНА БОГУНА В ХМІЛЬНИКУ?
22.09.2014
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x120/text_images/8dfea373a5268714a4b2003a2b8e6fd5.jpg?itok=brBSKciT)
Справа в тому, що приватне підприємство «Промінь», яке мало б проводити ремонтні роботи дорожнього покриття на цих вулицях, з невідомих причин відмовляється це робити. Хоча вже отримало авансові платежі за проведення ремонтних робіт.
Ось як ситуацію з ремонтом прокоментував заступник міського голови Сергій П’ятківський: