ЧИ БУДЕ «БЮДЖЕТНА ДЕМОКРАТІЯ» В ХМІЛЬНИКУ?

ЧИ БУДЕ «БЮДЖЕТНА ДЕМОКРАТІЯ» В ХМІЛЬНИКУ?
24.01.2015
ХмельникНещодавно на розсуд депутатів міської ради було представлено цікавий та вкрай актуальний проект щодо підвищення прозорості та відкритості в місті бюджетних процесів та ефективності використання публічних коштів. Презентацію провела голова обласної громадської організації «Філософія серця» Юлія Грига.

Вона порушила перед депутатами міської ради питання про необхідність прийняття Бюджетного регламенту – документа, який передбачає участь громадян на всіх стадіях бюджетного процесу: від формування до внесення змін і звітування. За її словами Бюджетний регламент зможе регулювати взаємовідносини міської ради з виконкомом, міським фінансовим органом, головними розпорядниками коштів тощо. Саме цей документ дасть змогу з’явитись у вашому місті так званій «бюджетній демократії».

«Крім підготовки правової основи, наші партнери з Центру політичних студій та аналітики підготують спеціальну інтернет-платформу, де складна бюджетна інформація буде викладена в доступній і зрозумілій для громадян формі» - повідомила учасникам голова організації Юлія Грига.

На завершення очільниця ГО «Філософія серця» висловила сподівання, що депутати вивчать дане питання та незабаром все ж вирішать запровадити Бюджетний регламент в Хмільнику.

Для довідки:

Презентація Бюджетного регламенту в Хмільнику відбулася за сприяння депутатської групи «Громадянська варта» та громадської організації «ПРАВО».