ЧИ БУДЕ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА МІСЬКОЇ РАДИ БІЛЬШ ПРОЗОРОЮ?
04.06.2014
![_title](/sites/default/files/styles/compressor/193x111/text_images/6b64bf9dc78557f9d3f42765042e5705.jpg?itok=6fN2Q7PF)
Як зазначив пан Володимир, наразі міська рада та її виконавчі органи розміщують інформацію про свою діяльність в 2 друкованих виданнях – газетах «Життєві обрії» та «Я та МІСТО». На це з міського бюджету витрачається близько 80 000 гривень. Але залишається незрозумілим, за якими принципами чи критеріями розподіляються ці кошти. Тобто не зрозуміло, чому одні статті друкується в «Життєвих обріях», а інші – в «Я та МІСТО».
На думку Володимира Шеремети тут є висока вірогідність виникнення проявів корупції, коли кошти розподіляються, фактично, в ручному режимі.
На завершення свого виступу пан Володимир зазначив, що потрібно вирішити цю проблему та запропонував 2 шляхи її вирішення: або визначити окремим рішенням видання, яке буде висвітлювати діяльність міської ради та її виконавчих органів, або розробити окреме Положення, яке б прописувало процедуру відбору друкованих ЗМІ для висвітлення офіційної інформації.
Таким чином вдалося б зменшити вірогідність виникнення корупції, а також зменшти витрати з міського бюджету на висвітлення офіційної інформації.