ЧИ ВДАСТЬСЯ ВІДПРАВИТИ ДРЕЖЕНКОВА У ВІДСТАВКУ?

ЧИ ВДАСТЬСЯ ВІДПРАВИТИ ДРЕЖЕНКОВА У ВІДСТАВКУ?
29.01.2014
petyaЗавтра, 30 січня, в Хмільнику відбудеться сесія Хмільницької міської ради. Одним з питань є наступне: «Про висловлення недовіри секретарю міської ради Петру Дреженкову та звільнення його із займаної посади». На протязі кількох місяців опозиційним депутатам не вдавалося навіть внести це питання до порядку денного. Розгляд цього питання блокувався.

Вичерпавши майже всі варіанти внесення цього питання до порядку денного, опозиційні депутати навіть ініціювали збір підписів членів територіальної громади міста з метою розгляду питання про відставку секретаря на черговій сесії. Наразі вже зібрано необхідну кількість підписів.

Питання про недовіру секретарю внесено до порядку денного сесії, яка відбудеться в четвер, 30 січня. Тобто і для опозиційних депутатів, і для секретаря ради наступна сесія має вирішити все.

Запрошуємо хмільничан взяти участь в пленарному засіданні Хмільницької міської ради, яке відбудеться 30 січня, в залі засідань на 2 поверсі.

Початок – о 10.00

Для довідки:

Секретарю Хмільницької міської ради Петру Дреженкову закидають порушення регламентних норм та підробку рішень міської ради, що призвело до суттєвих порушень в сфері архітектури, містобудування та землекористування.