ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?
14.06.2013vopross67Група депутатів Хмільницької міської ради ініціює проведення ще однієї позачергової сесії. На цей раз причина в невирішеності питання ремонту ліфтів в багатоквартирних будинках міста Хмільника.


Під час останньої сесії однією з пропозицій депутатів було внесення змін до Положення, відповідно до якого мешканці змушені сплачувати 30% від кошторисної вартості ремонтних робіт.


Але після того, як заступник міського голови Любов Гамак та юрист міської ради, не зважаючи навіть на заперечення з боку і депутатського корпусу, і представників громадськості, заявили, що зазначене Положення є регуляторним актом, міський голова зняв питання внесення змін з порядку денного з метою вивчення ситуації та дотримання процедури, яка передбачена чинним законодавством для внесення змін до регуляторних актів.


А сама процедура є досить тривалою і може затягнутися на кілька місяців.


Згодом Любов Гамак та юрист міської ради визнали свою помилку. Але час було втрачено – заручниками ситуації стали мешканці багатоквартирних будинків, які змушенні й надалі ходити пішки.


Тому група депутатів вирішила виступити з ініціативою скликання ще однієї позачергової сесії, щоб спробувати поставити крапку в цій історії. Звернення вже направлено на ім’я міського голови.

pozach sesia