ДЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ, КУДИ ДІВАЮТЬСЯ КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?
31.08.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/448x269/text_images/fb12fb3c563a5458df0de2cd07f3a817.jpg?itok=cs1ejHuu)
Участь в заході взяли представники громадськості та підприємницького середовища.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x358/text_images/48e87c268a1a656b7ee50e82e40ce77e.jpg?itok=6F1w2IaS)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/efbc293ad59485ebdb4a2e045fbcc57d.jpg?itok=gSYIEOtC)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x354/text_images/66346aed477153ce2d1d7849fda4b341.jpg?itok=o96pKIsD)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x355/text_images/30eba1f611ec4ae529f8ddb6ef48b9e5.jpg?itok=d7n0rFGQ)
Під час заходу пані Олена Черній поінформувала бюджетний регламент, про можливості для участі громадськості в бюджетному процесі, а також про те, які механізми можна використати для того, щоб мати можливість відслідковувати витрати міського бюджету.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/132b93e20db7dcc667ffaa85fdd30a16.jpg?itok=204pTsCF)
Пан Тарас Носальський розповів про електронні сервіси, які дозволяють контролювати витрати міського бюджету, а також ознайомив присутніх з перебігом реалізації в Хмільнику проекту «Громадський бюджет».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x375/text_images/638fd95c1f883e66f1190dc667dcc293.jpg?itok=kcX5SG8v)
На завершення пан Віталій Дорох розповів про заходи, які заплановано здійснити впродовж реалізації проекту, наголосивши, що зараз оголошено конкурс дитячого малюнку на тему «Міський бюджет очима дітей».
![](/sites/default/files/styles/compressor/578x480/text_images/1b3c1cf7e0371ab65b214d6eb72df74f.jpg?itok=c1WR01o2)
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.
Партнерами в реалізації проекту виступають міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.