ДЕПУТАТІВ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРГОВИЙ РАЗ ОБМАНУЛИ?
06.12.2013
![00233998](/sites/default/files/styles/compressor/150x125/text_images/e057cd7c4f2328d3ae61a3cefd2a2732.jpg?itok=Sb3PPZk8)
Хмільничани пам’ятають, що під час однієї з сесії міської ради було озвучено, що секретар міської ради написав заяву про звільнення. Це ж саме підтвердив міський голова під час свого звіту, зазначивши, що заява на звільнення таки є.
Але в порядку денному чергової сесії це питання відсутнє…
Що ж сталося? Петро Олексійович знову забрав заяву? Чи депутатів просто надурили?