ДЕПУТАТИ ПОПРОСИЛИ ОБЛАСНУ РАДУ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ
29.05.2015
![66088852](/sites/default/files/styles/compressor/160x123/text_images/06515b253b5d5a859f7b91e2de8aaa79.jpg?itok=m45__dN1)
Такий крок був зумовлений наявною заборгованістю в ДП «Хмільникводоканал», яка виникла через різницю в тарифах після підвищення вартості енергоносіїв.
Наразі заборгованість складає близько 1 000 000 гривень.
Як зазначалося під час пленарного засідання міської ради, свого часу з таким проханням до обласної влади вже звертався міський голова Василь Грушко, але бажаного підвищення вартості водопостачання та водовідведення так і не відбулося. Тому вирішили звернутися до обласної ради всім депутатським корпусом.
Варто зазначити, що після підвищення обласною радою тарифів вартість водопостачання та водовідведення може зрости вдвічі.