ДЕПУТАТИ ЗНОВУ НЕ ДАЛИ ПРЕМІЇ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ХМІЛЬНИКА
29.05.2015
![Arshavin](/sites/default/files/styles/compressor/160x105/text_images/60a7a61e8770b403bba0a57ec92ad5f8.jpg?itok=lMVhcbDx)
Як зазначив голова бюджетної комісії міської ради Володимир Шеремета рішення про те, щоб не преміювати міського голову підтримала більшість постійних комісій міської ради. І як наслідок – депутати не проголосували за це під час пленарного засідання.
Це вже не перший випадок з початку року, коли міський голова залишився без премії.