ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ КУРОРТУ ХМІЛЬНИК – БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ КУРОРТУ ХМІЛЬНИК – БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?
10.12.2013
fhm1-01Вінницька обласна державна адміністрація затвердила заходи для врахування пропозицій за результатами громадської експертизи, яку проводила громадська організація «ПРАВО».

Однією з ключових пропозицій була ініціювати консультації з громадськістю щодо доцільності подальшої розробки Державної програми розвитку курорту Хмільник.

Відповідно до затвердженого плану, такі консультації мають відбутися у вигляді засідання «круглого столу», який має відбутися в грудні 2013 року. До участі в заході планується запросити представників облдержадміністрації, представників Хмільницької міської та районної рад, представників Хмільницької РДА та громадськість міста та району.

Якщо під час круглого столу буде визначено, що Державну програму розробляти все ж таки доцільно, то Вінницькою ОДА буде підготовлено відповідні проекти розпоряджень щодо продовження роботи щодо розробки проекту Концепції програми, ініціювання внесення змін до угоди між КМУ та Вінницькою обласною радою, а також внесення змін та доповнень до відповідних розпоряджень голови Вінницької облдержадміністрації.

Пропонуємо ознайомитися з заходами на реалізацію пропозицій за результатами проведення громадської експертизи:

Scan10004Scan10005Scan10006Scan10007

Для довідки:

Нещодавно депутатська громад «Громадянська варта» звернулася з пропозицією винести на чергову сесію Хмільницької міської ради питання щодо необхідності продовження роботи над розробкою Державної програми розвитку курорту Хмільник.