До Хмільника завітає гість з Америки!!!

До Хмільника завітає гість з Америки!!!
08.06.2010
В нашу громаду, на запрошення громадської організації «ПРАВО», приїде доброволець Американського Корпусу Миру.

Нещодавно Адміністрація Корпусу Миру США офіційно підтвердила факт приїзду до міста Хмільника, на запрошення громадської організації «ПРАВО», волонтера з Америки.

Представника громадської організації «ПРАВО» запрошено до участі в Партнерській конференції та в Урочистій церемонії складання присяги 38-ою групою добровольців Корпусу Миру США в Україні, яка відбудеться 15-17 червня 2010 року в місті Києві.

Під час роботи конференції учасники дізнаються про роботу проектів Корпусу Миру в Україні та програм посольства США, спланують спільну з добровольцем роботу на наступні півроку, обміняються професійним досвідом та матимуть змогу налагодити контакти з іншими українськими колегами.

Церемонія складання присяги відбудеться 17 червня 2010 року за участі керівництва Міністерства освіти та науки, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства економіки України, посольства США в Україні, Корпусу Миру США в Україні та інших поважних гостей.

Планується, що вже 18 червня волонтер буде в нашій громаді. Нагадаємо, що доброволець Корпусу Миру США приїде на запрошення громадської організації «ПРАВО» в рамках Проекту розвитку громад.

Проект розвитку громад

Волонтери Проекту розвитку громад співпрацюють здебільшого з неурядовими або громадськими організаціями, а також із благодійними фондами, бібліотеками, музеями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами влади, державними центрами зайнятості, навчальними закладами.

Метою проекту є допомогти українським громадянам, організаціям та громадам покращити свої можливості щодо реалізації місцевих потреб через місцеві громадські проекти та програми.

Цілі проекту:

  • покращити знання та професійні навички місцевих громадян, розширити їх обізнаність щодо важливих соціальних та економічних питань життя їхніх громад та підвищити рівень залучення громадян до вирішення цих питань для покращання якості життя;



  • підвищити рівень стійкості діяльності місцевих організацій-партнерів через вдосконалення процесу планування та управління, оптимізацію програмної діяльності, покращення маркетингу організації та послуг, покращення зв’язків із громадськістю, диверсифікацію джерел фінансування та пошуку шляхів фінансової стійкості, розширення кола професійних контактів та партнерських зв’язків з метою формування спроможних лідерів місцевого розвитку;



  • стимулювати більш інтенсивну співпрацю між громадським, державним та приватним секторами на місцевому рівні з метою реалізації проектів, спрямованих на покращення економічної або соціальної ситуації через організацію громадських слухань, оцінку місцевих потреб, визначення пріоритетних напрямків проектів, розробку та впровадження проектів, поширення волонтерського руху серед місцевих жителів.