ДО КІНЦЕВОЇ ДАТИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ЗАЛИШИЛОСЯ 7 ДНІВ!
03.02.2015
![13](/sites/default/files/styles/compressor/160x105/text_images/e4d7505d0b4dd88b6ff25a475f91b495.jpg?itok=HHKAK3XP)
До заявb додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
За погодженням з ініціативою групою документи приймає Наталія Мазур - завідувач сектору з питань внутрішньої політики міської ради(каб.409, тел.: 2-23-18).
Установчі збори відбудуться 19 лютого 2015 року.
За консультацією щодо підготовки пакету документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради можна звернутися до Віталія Дороха:
067 425 84 95
doroh-hm@yandex.ru