ДО РІЧНИЦІ МАЙДАНУ В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ
25.11.2014
![6fb1bd5-pxuy1w0mogk.jpg.pagespeed.ce_.W5eOX5SGEv](/sites/default/files/styles/compressor/160x105/text_images/9553de745796ac9e7baa3ac5eaf5f544.jpg?itok=v4OIvl2P)
Ідея видати збірку про Майдан та військові дії на сході країни виникла в той час, коли загинули перші активісти Євромайдану. Менш ніж за рік, цей проект вдалось реалізувати за фінансової підтримки генерального директора ТОВ «Хмільницьке», депутата Хмільницької районної ради Євгенія Звєркова, а також завдяки підтримці і допомозі підприємців і всіх небайдужих людей.
Ініціатор-організатор видання збірки хмільничанка, власний кореспондент газети «33-й канал», співавтор видання Юлія Шандра.
Редактор книги – віце-президент Хмільницького літературно-мистецького клубу «Золота Троянда», автор 14 поетичних, прозових, дослідницьких збірок Любов Сердунич.
До участі у презентації книги «Голосом Майдану» запрошуються всі бажаючі.
Контактна особа:
Юлія Шандра
Тел..067 423 44 01