ДОЛЯ «ПОВІТРЯНОГО БУДИНКУ» В ХМІЛЬНИКУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕВИЗНАЧЕНОЮ
04.09.2012
![](http://osbb.zp.ua/images/article/00000/0/205/p_img_57817224.jpg)
Про це в своєму листі повідомив міський голова Василь Грушко http://pravongo.org/v-hmilnyku-mozhe-zyavytysya-povitryanyj-budynok/
Така ситуація спонукала мешканця будинку по вулиці Леніна, 13, звернутися до міського голови з запитами на інформацію, в яких просив дати відповіді на наступні питання:
- керуючись якими нормативно-правовими актами (прошу вказати конкретну статтю, назву документу, а також дату його затвердження) у відповідності до яких будинок по вулиці Леніна, 13, має бути виключений з переліку майна міської комунальної власності та знятий з балансу КП «Хмільницька ЖЕК»;
- надати проект рішення щодо виключення з переліку майна міської комунальної власності житлового будинку по вул. Леніна 13 та зняття його з балансу КП «Хмільницька ЖЕК», який готується для винесення на чергову сесію Хмільницької міської ради.
- на баланс якої установи чи організації планується передати будинок по вулиці Леніна, 13, після виключення його з переліку майна міської комунальної власності та зняття його з балансу КП «Хмільницька ЖЕК».
Сьогодні від міського голови була отримана відповідь, в якій було обґрунтовано позицію міської влади щодо виключення з переліку майна міської комунальної власності будинку по вулиці Леніна, 13, а також було надано проект рішення міської ради.
![Scan](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/ebece781ca797e414e81a40915bc7096.jpg?itok=1RffZ6Cr)
![Scan0001](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/b17c28db230172f7ecf8633db3c5e7a0.jpg?itok=pCx3bqMT)
Але відповідь міського голови не містила жодної інформації про те, на баланс якої установи чи організації планується передати будинок по вулиці Леніна, 13, після того, як його буде знято з балансу КП «Хмільницька ЖЕК». Зважаючи на те, що могла статися прикра «технічна помилка» і відповідь на інформаційний запит щодо майбутнього балансоутримувача могла просто десь загубитися, було вирішено надіслати на ім’я міського голови ще один запит на інформацію з проханням все ж таки вказати, на баланс якої установи чи організації планується передати будинок по вулиці Леніна, 13…