Другий тренінг в рамкахпроекту «Розвиток органів самоорганізації міста Хмільника»

Другий тренінг в рамкахпроекту «Розвиток органів самоорганізації міста Хмільника»
12.04.2009
7 квітня в конференц-залі Хмільницької міської ради відбувся тренінг «Фандрейзинг для органів самоорганізації населення». Це другий захід з трьох запланованих в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника», який реалізовується в партнерстві з Хмільницькою міською радою та громадською організацією «Молодіжна Рада».

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з механізмами залучення коштів для органів самоорганізації населення, навчилися визначати мету та завдання проекту, а також отримали практичні поради щодо формування бюджету проекту.

В тренінгу взяли участь члени раніше сформованої групи, до якої увійшли представники органів самоорганізації населення міста Хмілника, а також представники місцевої влади та громадських організацій. В якості тренера було запрошено Голову Ради Подільського центру соціальних технологій Оксану Яцюк.

Як уже повідомлялося, всі ці заходи відбуваються в рамках спільного проекту громадської організації «ПРАВО», Хмільницької міської ради та громадської організації «Молодіжна Рада» під назвою «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника». Реалізація проекту стала можлива за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».