ЕКСПЕРТИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ЗУСТРІЛИСЯ З УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ МАЛЮНКУ

ЕКСПЕРТИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ЗУСТРІЛИСЯ З УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ МАЛЮНКУ
21.10.2017
В Хмільнику, в дитячій бібліотеці, відбулася зустріч експертів громадської організації «ПРАВО» з учасниками конкурсу дитячого малюнку на тему «Міський бюджет очима дітей».

Під час зустрічі, яка відбулася в дружній, неформальній обстановці, експерти розповіли дітям про наступні ініціативи, які будуть реалізовуватися громадською організацією «ПРАВО».Варто зазначити, що вже визначено переможців конкурсу дитячого малюнку, але офіційне їх оголошення відбудеться наприкінці місяця. Тому пропонуємо слідкувати за оголошеннями на Громадському форумі Хмільниччини.

Після «офіційної» частини зустрічі всіх учасників чекало частування, яке було організовано експертами громадської організації «ПРАВО», за сприяння працівників дитячої бібліотеки.Зустріч відбулася в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.