ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЛИСЯ З МАЙБУТНІМИ ЕКСКУРСОВОДАМИ

ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЛИСЯ З МАЙБУТНІМИ ЕКСКУРСОВОДАМИ
23.10.2018
Експерти громадської організації «ПРАВО» зустрілися з представниками молодіжного середовища, які погодилися пройти відповідний курс навчання та стати екскурсоводами.Реалізація такого задуму є компонентом проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», який впроваджується зараз в Хмільнику.

В рамках проекту має бути підготовлено 10 екскурсоводів, які залучатимуться до роботи під час проведення загальноміських свят та фестивалів.Учасники сьогоднішньої зустрічі обговорили окремі компоненти майбутнього навчання, найбільш прийнятні дні та години для навчання, а також плани щодо подальшої співпраці.

Найближчим часом відбудуться перші навчальні заходи.

Захід відбувся в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки», що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.