ЕКСТРЕНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПРОТИДІЇ COVID-19 – громадська організація «ПРАВО» долучилася до реалізації проекту

ЕКСТРЕНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПРОТИДІЇ COVID-19 – громадська організація «ПРАВО» долучилася до реалізації проекту
29.05.2020
Карантин не привід ігнорувати порушення своїх прав та свобод. Багато хто зараз опинився у такій собі “пастці”. Життя продовжується і трапляються ситуації в яких нам потрібна допомога, а більшість установ не працюють, або ми не маємо можливість до них потрапити. Що ж робити?Саме для того, щоб надати доступ до правосуддя, щоб допомогти тим людям, котрим необхідна правова допомога, організації Мережі правового розвитку об’єднались в проєкті “Екстрена правова допомога для протидії COVID-19”.

Виконавчий директор ГС “Мережа правового розвитку” Євген Полтенко розповідає, про те що змусило мобілізувати сили та запустити подібний проєкт: “Згідно з дослідженнями й до карантину 49% мешканців громад, мали хоча б одну не вирішену правову проблему. Зараз у зв’язку з обмеженнями в пересуванні та ще більшими складнощами в отриманні консультацій — ми передбачаємо, що ця статистика значно вища. Невирішені правові проблеми мають значний негативний вплив на людей. Вони, як правило, не вирішуються самі по собі, без прикладення зусиль для їх вирішення. Саме тому Мережею правового розвитку був ініційований проєкт, що надає можливість кожному отримати правові консультації з допомогою мобільного зв’язку або через мережу Інтернет”

Кожен має можливість отримати безкоштовно правову консультацію зручним для себе способом:

7 днів на тиждень | з 10 до 16

  • сконтактувати з найближчим до себе офісом


усі контакти на ОНЛАЙН МАПІ (https://bit.ly/2TkUqei)

  • знайти для себе відповіді в готових


ПОРАДАХ ЮРИСТІВ (https://ldn.org.ua/consultations/)

Громадська організація «ПРАВО», як організація-член Мережі правового розвитку, долучилася до реалізації цього проекту. Голова Ради організації Віталій Дорох зазначає, що така допомога є вкрай важливою для тих, хто її потребує. Тому кожен мешканець Хмільницької міської ОТГ може або скористатися електронними сервісами Мережі, або звернутися за консультацію в офіс організації, який знаходиться в районному Будинку культури.

Юристи Мережі закликають звертатися за консультаціями та будуть раді надати максимально розгорнуту інформацію по вашому питанню. Карантин — це не привід допускати порушення ваших прав і ми готові допомогти та надати консультацію!

Проєкт впроваджується ГС “Мережа правового розвитку” у рамках проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.