ФОРМИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ В ПРОЦЕСАХ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ – саме про це, а також про електронні сервіси говорили в Школі місцевого депутата

ФОРМИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ В ПРОЦЕСАХ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ – саме про це, а також про електронні сервіси говорили в Школі місцевого депутата
10.08.2020
Відбувся четвертий урок в рамках Школи місцевого депутата. Цього разу заняття було присвячене формам участі громадськості в процесах прийняття рішень, а також електронним сервісам, які допоможуть і майбутнім депутатам, і активним громадянам отримувати інформацію та послуги.

Вже традиційно, участь в навчанні взяли представники Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району, а також активні громадяни, які мають намір балотуватися на виборах, що відбудуться восени цього року.

В якості лекторів виступили експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч.

Під час заняття було обговорено різні інструменти громадської участі, завдяки яким можна законно впливати на процеси прийняття рішень, зроблено акцент на нормативно-правовому врегулюванні цих інструментів на місцевому рівні, а також обговорено переваги кожного з існуючих механізмів.

Також учасникам навчання було презентовано електронні сервіси, які існують в Хмільницькій громаді, а також електронні сервіси Міністерства юстиції України.

Наступне заняття відбудеться 16 серпня, в неділю. Початок о 10.00.

Темою наступного «уроку» в Школі місцевого депутата буде «Виборчий кодекс. Місцеві вибори».

Школа місцевого депутата є спільною ініціативою Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району та громадської організації «ПРАВО». Навчальна програма складається з 5 блоків, які взаємопов’язані між собою та дають чітке уявлення про місцеве самоврядування, структуру міської ради, повноваження та обов’язки депутатів місцевих рад тощо. Участь в навчанні безкоштовне.

Участь в навчанні можуть взяти особи, які проживають в Хмільницькій міській ОТГ (Хмільник та Соколова), а також особи, що мешкають в громадах, які потенційно увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ (Березнянська, Великомитницька, Голодьківська, Кривошиївська, Куманівецька, Лелітська, Лозівська, Порицька, Сьомаківська, Широкогребельська, Журавненська (Літинський район), Кожухівська (Літинський район), Тесівська (Літинський район), Шевченківська (Літинський район).

Для довідок:

Віталій Дорох – 067 425 84 95;

Валентин Ковальський – 068 310 46 00.