Грантовий конкурс «Усвідомлення про блем захисту довкілля»

Грантовий конкурс «Усвідомлення про блем захисту довкілля»
17.02.2011
Грантовий відділ Посольства США оголошує конкурс проектів, метою яких є проведення суспільної інформаційної кампанії та практичних ініціатив, покликаних розширювати розуміння поняття «довкілля», включно з дотичними аспектами, які можуть мати вплив на здоров’я людини, життя громади, на довкілля загалом. Проекти мають складатися з ряду публічних заходів, які б поглиблювали знання про екологію і розвивали екологічний підхід до життя. Одним із компонентів проекту може бути проведення заходів до святкування Міжнародного року лісів, Дня води, Дня землі, Міжнародного дня довкілля тощо.

Проектні заявки мають містити перелічені нижче компоненти, але не обмежуватися ними:

  • Інформаційна кампанія, спрямована на освіту з питань охорони довкілля (постери, оголошення по радіо, телевізійні передачі тощо)

  • Освітні заходи, покликані формувати відповідальність за заподіювання шкоди довкіллю

  • Можливості для участі волонтерів (прибирання парків, посадка дерев і т. ін.)

  • Залучення широкого загалу громадян (громадські організації, школи, органи місцевого самоврядування, державні підприємства та приватний бізнес)

  • Медіа-план


Посольство США має намір підтримати якісні проекти від НУО з усіх регіонів України, орієнтовані на досягнення конкретних результатів. Тривалість програм може бути різною залежно від обсягу запланованої діяльності, але термін реалізації проектів не може перевищувати 12 місяців. Середній обсяг фінансування проекту становитиме 10 000–20 000 доларів США.

Вимоги до учасників конкурсу:

  • Гранти надаються тільки українським НУО, зареєстрованим відповідно до українського законодавства.

  • Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади.

  • Діяльність у рамках проектів повинна відбуватись лише на території України.

  • Заохочуємо організації шукати джерела співфінансування від інших донорів або пропонувати інші види розподілу витрат (праця волонтерів, приміщення, обладнання тощо).


Правила подачі заявок:

Заявки треба надсилати електронною поштою. Будь ласка, відправляйте повідомлення з посиланням на конкурс «Усвідомлення проблем захисту довкілля».

Проектні пропозиції мають надійти до Фонду сприяння демократії Посольства США не пізніше, ніж 4 березня 2011 року в електронному вигляді за адресою: KyivDemGrants@state.gov

Будь ласка, скористайтеся стандартною формою заявки Фонду сприяння демократії та інструкцією щодо її заповнення, які містяться на нашому сайті.

Потенційні учасники конкурсу можуть також звертатися до Фонду сприяння демократії по додаткову інформацію за телефонами (044) 490-4055, 490-4339 або письмово на електронну адресу: KyivDemGrants@state.gov

Просимо зауважити, що неповні проектні пропозиції або заявки, що надійдуть пізніше зазначеної дати, не розглядатимуться.

Організаціям-учасникам конкурсу не треба подавати рекомендації чи листи підтримки від представників американської місії в Україні.

Джерело

Контакти :

Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

KyivDemGrants@state.gov

(044) 490-4055

490-4339

http://ukraine.usembassy.gov/