Громадська експертиза - 12 кроків до успіху

Громадська експертиза - 12 кроків до успіху
08.06.2010
Український незалежний центр політичних досліджень пропонує кожному досягти успіху в громадській експертизі. Для цього достатньо лише озброїтися новим виданням від УНЦПД - «Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: крок за кроком».

Ви бажаєте покращити роботу органів влади? Ви хочете успішно впливати на реалізацію державної політики? Саме для Вас Український незалежний центр політичних досліджень підготував посібник «Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: крок за кроком». У книзі наведено методичні рекомендації щодо планування та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, що розроблені на основі Постанови Кабінету Міністрів України № 976 від 05.11.2008 р. Авторський колектив знаних в Україні громадських експертів максимально повно та водночас доступно знайомить читачів із алгоритмом проведення успішної громадської експертизи.

Сам алгоритм подано у вигляді п’яти тематичних розділів та низки додатків. Всі разом вони описують 12 основних кроків, необхідних для досягнення успіху в оцінці діяльності органів виконавчої влади будь-якого рівня. Так. перший розділ видання підкаже читачам, в чому саме є вигода від проведення громадської експертизи для громадськості та безпосередньо для влади. Як саме планувати та як проводити громадську експертизу детально описано вже в другому розділі посібника. А кожному, зацікавленому в ефективній мотивації влади до врахування результатів громадської експертизи чи в дієвому оскарженні її бездіяльності корисним стане п’ятий розділ видання. У ньому автори посібника приділили значну увагу використанню таких технологій оскарження як прокурорський припис, адміністративний позов та скарга до органу виконавчої влади вищого рівня. Найцікавіше ж подано у 12 додатках до посібника.

В них на практичних прикладах проілюстровано кожен крок громадської експертизи. Додатки подають вже готові приклади документів, що готуються під час громадської експертизи. Все це дозволяє кожному читачеві посібника почуватися впевнено у вирії українського законодавства чи методів збору та аналізу даних. Автори видання бажають успіху та натхнення кожному читачеві посібника та чекають їхніх громадських експертиз на спеціалізованому порталі громадських експертів


Джерело: www.civicexpert.in.ua

Контакти

Василь
zaytsev@toro.org.ua
http://www.civicexpert.in.ua/

Додатки:

ge_krok_za_krokom_-_ucipr_2010.pdf 959.0 КБ
titul.jpg 53.7 КБ