ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ДОЛУЧИЛАСЯ ДО МОДЕРНІЗАЦІЇ ГОЛОВНОГО ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСУ ХМІЛЬНИКА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ДОЛУЧИЛАСЯ ДО МОДЕРНІЗАЦІЇ ГОЛОВНОГО ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСУ ХМІЛЬНИКА
05.09.2018
Вчора відбулася нарада щодо шляхів вдосконалення Офіційного веб-сайту міста Хмільника. Участь в нараді взяли працівники міської ради та експерт громадської організації «ПРАВО» Володимир Плахотнюк.

Під час наради було обговорено теперішній стан функціонування міського інтернет-ресурсу, а також можливі напрямки його вдосконалення.Серед інших, було визначено такі основні проблеми міського сайту: недосконала система оприлюднення результатів голосування депутатів, не зручне відображення проектів рішень та рішень міської ради та виконавчого комітету, відсутність можливості подати електронне звернення та запит на інформації, заповнивши відповідну форму, відсутність зворотного зв’язку та можливості здійснювати електронні консультації з громадськістю, неможливість подати електронну петицію, а також недосконале стилістичне оформлення сайту.

Під час обговорення Володимир Плахотнюк розповів про бачення експертів громадської організації «ПРАВО» щодо вирішення проблемних питань функціонування інтернет-ресурсу та наголосив на готовності долучатися до цього процесу.

Учасники наради також обговорили можливість залучення коштів бюджету для вдосконалення Офіційного веб-сайту міста Хмільника, а також можливі шляхи реалізації напрацьованих пропозицій.