ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ІНІЦІЮЄ РОЗРОБКУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ НА 2019-2020 РОКИ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ІНІЦІЮЄ РОЗРОБКУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ НА 2019-2020 РОКИ
12.10.2018
Громадська організація «ПРАВО» ініціює розробку Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2019-2020 роки. Про це повідомив керівник організації пан Віталій Дорох під час засідання громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації.

[caption id="attachment_29307" align="alignnone" width="640"] OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption]

В своєму виступі пан Віталій зазначив, що реалізація подібної програми в 2018 році дала значні результати, зокрема було проведено навчання з прав людини для учнівської молоді з сільських шкіл, надруковано методичні рекомендації з вивчення плав людини «Перші кроки», проведено навчання для вчителів права шкіл Хмільницького району тощо. Також в рамках цьогорічної програми має бути створено 3 Шкільні служби порозуміння в навчальних закладах сіл Уланів, Сальниця та Жданівка.

Під час обговорення ініціативи з розробки програми було висловлено думку щодо необхідності залучення до роботи представників всіх зацікавлених сторін: районної ради, районної адміністрації, громадської організації «ПРАВО», громадської ради, Бюро правової допомоги, вчителів права сільських шкіл, правових консультантів, засобів масової інформації тощо. Зважаючи на це учасники засідання домовилися про те, що незабаром буде проведено розширене засідання громадської ради, під час якого буде напрацьовано пропозиції до проекту Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2019-2020 роки.