ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ ШКІЛЬНІ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ
06.07.2018
Нещодавно в приміщенні департаменту освіти Вінницької ОДА відбулася зустріч медіаторів, координаторів ШСП, методистів навчально-методичного центру психологічної служби з експертами громадської організації «ПРАВО».
Громадську організацію «ПРАВО» представляли Віталій Дорох, Олена Черній та Тетяна Шевчук.
Тема зустрічі – планування подальшої роботи щодо підтримки та розвитку мережі шкільних служб порозуміння.
Під час зустрічі учасники підбивали підсумки роботи, ділилися досвідом, історіями успіху шкільних служб порозуміння, розповідали, що вдалося досягти, а чого ні, висловлювали свої побажання і мрії в медіації на майбутнє і планували свою подальшу роботу.
Всі напрацьовані матеріали будуть проаналізовані експертами та ляжуть в основу майбутніх проектів, спрямованих на розвиток шкільних служб порозуміння.
Захід відбувся в рамках проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з громадською організацією "ПРАВО" за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x363/text_images/b5368b008c2e91d734aca7931722a791.jpg?itok=8OX2A7XU)
Громадську організацію «ПРАВО» представляли Віталій Дорох, Олена Черній та Тетяна Шевчук.
Тема зустрічі – планування подальшої роботи щодо підтримки та розвитку мережі шкільних служб порозуміння.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/9fd4e00022dbf4478f55576472904746.jpg?itok=dJD6dvu0)
Під час зустрічі учасники підбивали підсумки роботи, ділилися досвідом, історіями успіху шкільних служб порозуміння, розповідали, що вдалося досягти, а чого ні, висловлювали свої побажання і мрії в медіації на майбутнє і планували свою подальшу роботу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x398/text_images/b049c783084e1af3ee841c89a8a5ccc6.jpg?itok=8VOYSzuO)
Всі напрацьовані матеріали будуть проаналізовані експертами та ляжуть в основу майбутніх проектів, спрямованих на розвиток шкільних служб порозуміння.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/4a7daea4ee87e14f62c135ffb383bc53.jpg?itok=cgfLOpQY)
Захід відбувся в рамках проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з громадською організацією "ПРАВО" за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».