ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ВИКОНКОМІ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕ СВОЄ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ВИКОНКОМІ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕ СВОЄ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ
13.01.2012
В свій час Кабінет Міністрів відповідною постановою надав можливість громадським організаціям приймати участь у формуванні місцевої політики через створення дорадчих органів.
Саме через такі «органи громадського впливу» члени місцевих ГО можуть впливати на ті чи інші процеси життєдіяльності громади, долучатися до процесу подальшого розвитку території проживання, тощо.
Для прикладу, механізм впливу на владу політичних об’єднань в основному зводиться до  використання протестів, голодувань та бунтів. Судити їх методи справа безнадійна – нажаль такого рівня в нас політика.
Розумні ж люди завжди можуть домовитися й знайти компроміс. Адже загальновідомо, що одна голова непогано, а дві краще.
Якщо говорити про наші реалії, то після останнього засідання виконкому, де розглядалися питання які були ініційовані громадською радою, між двома інституціями «проглянувся промінь розуміння» того, що ми не противники, а просто дивимося дещо по різному на одні і ті ж речі. І дивуватися цьому не варто, більше того, це нормально й природно. Сто людей – сто думок. Це закон життя!
Можна йти різними шляхами, головне в кінці прийти до потрібного та корисного громаді результату.
Саме з цієї позиції, а також з метою не допущення подальшої дискредитації на даному інтернет-ресурсі позицій членів ГР з певних питань, подекуди перекручування сутності самої ГР, на наступний четвер (19.01.2012р.) заплановано провести її чергове засідання.
На порядок денний, наразі, виносяться такі питання:
1. Про діяльність ГР у 2011 році.
2. Про результат розгляду виконкомом міської ради запропонованих ГР пропозицій.
3. Про обговорення рішення міської ради від 24 лютого 2011 року № 107 «Про відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Хмільника в 2011-2014 роках та визначення способів їх відчуження».
4. Про рішення виконавчого комітету міської ради від 16 грудня 2003 року «Про Порядок організації і проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів на території м. Хмільника, які не пов’язанні з порядком офіційного відзначення державних свят та проведення загальноміських заходів».
5. Про перенесення пам’ятника Леніну з центральної площі міста Хмільника.
6. Різне.
Наразі всі бажаючі мають можливість долучитися до формування порядку денного.
Ми будемо раді таким ініціативам. Ми закликаємо до конструктивної роботи. Ми готові до цього.
Контактний телефон секретаря громадської ради: 097-905-88-60.
Голова громадської ради
при виконавчому комітеті
Хмільницької міської ради
Віктор Гричанюк