Громадський моніторинг «Антикорупційної» обласної програми спонукав владу написати нову!

Громадський моніторинг «Антикорупційної» обласної програми спонукав владу написати нову!
24.10.2011
25 жовтня 2011 року у приміщенні Міжнародного товариства «Україна – Польща – Німеччина» відбудеться підсумкова прес-конференція проекту «Моніторинг Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки» (антикорупційний компонент). Проект реалізовувався громадською організацією «Філософія Серця» в партнерстві з Медіа Корпорацією «RIA».

Так, за результатами моніторингової компанії, експертами організації зроблено висновки, що антикорупційний компонент «Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки» не фінансувався протягом 2010-2011 років через відсутність коштів. Також, мова піде про виконані заходи програми та кількість складених протоколів про кримінальні та адміністративні корупційні правопорушення

Регіональні партнери проекту:
Міжнародне товариство «Україна – Польща – Німеччина»
Громадська рада при Вінницькій обласній Раді
Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації

Проект виконувався завдяки підтримці Програми Польська Допомога Міністерства закордонних справ Польщі у 2011 році та Фонда ім. Стефана Баторія в рамках проекту «Підготовка коаліцій НУО та локальних ЗМІ із обраних областей центральної та південної України до проведення моніторингу діяльності органів місцевої влади та представництва суспільних інтересів», що виконується Одеською обласною організацією Комітет виборців України та Східно-Європейського демократичного центру (Польща, Варшава).

Нагадуємо, що захід відбудеться:

25 жовтня 2011р., 14.00
Міжнародне товариство «Україна – Польща – Німеччина»
м. Вінниця, вул.Соборна, 85
Організатор – громадська організація «Філософія Серця»

Контактна особа:
Наталія Журбенко
Позаштатний кореспондент «RIA», «20 минут»
Моб. т. 0965653531
e-mail: nata.zhurbenko@gmail.com