Громадянам безкоштовно допоможуть в судовій тяганині з органами влади

Громадянам безкоштовно допоможуть в судовій тяганині з органами влади
11.06.2012
Тепер кожен, чиє право на доступ до інформації було порушене, матиме змогу безоплатно отримати допомогу фахівця для юридичного супроводу своєї справи. Оплата праці фахівців здійснюватиметься за кошти Фонду захисту права на доступ до інформації.
Фонд створено з метою забезпечення належного функціонування Закону України «Про доступ до публічної інформації». Кожен, чиє право на доступ до інформації було порушене, матиме змогу безоплатно отримати допомогу фахівця для юридичного супроводу своєї справи. Оплата праці фахівців здійснюватиметься за кошти Фонду.

Для отримання правової допомоги у судовому захисті порушених прав і свобод потрібно звернутися до Фонду із відповідною заявою. Рішення про надання юридичного супроводу у судових справах щодо доступу до інформації приймає Наглядова рада Фонду.

Для того, щоб звернутися до Фонду за допомогою у судовому оскарженні, необхідно надіслати на адресу zahyst@medialaw.kiev.ua заяву та необхідні супровідні матеріали. Супровідними матеріалами можуть бути копія запиту, копія відповіді на запит, копія рішення суду. В темі листа необхідно вказати «Судова справа».

Бланк заяви можна завантажити на сторінці Інституту - http://www.medialaw.kiev.ua/foi/foi_fund/

За детальною інформацією звертайтесь до координатора Мережі Анни Балацької – anna@medialaw.kiev.ua,

+380(44)2846164.

Для довідки: Фонд був утворений Інститутом Медіа Права навесні 2012 року у межах проекту «Створення Мережі захисників права на доступ до інформації», що здійснюється Інститутом Медіа Права за підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного фонду «Відродження».