Інформація: право чи обов’язок?
12.12.2011
![](/sites/default/files/styles/compressor/150x120/text_images/16c74b31e6269a706a648e411e1d10e4.jpg?itok=hcVdZlS2)
«Чому у всіх закладах Хмільника працівників примушують передплачувати газету «Я та місто»? Приватну газету «Я та місто», яка почала виходити у Хмільнику зовсім нещодавно, змушують передплачувати у державних та не державних структурах. Це законно? Хто пояснить? Людям, які працюють на підприємствах керівники ставлять умови, - якщо не випишуть газету – позбавлять премії. Пригадалась історія з «Життєвими обріями» , наголошу – це міськрайонна газета (!!!). В свій час її також нав’язували людям. Але то, як не є, видання, яке містить офіційну інформацію, котру повинні оприлюднювати міська і районна ради та райдержадміністрація. Є інформація, що примушення людей передплачувати комерційну газету відбувається за сприяння Хмільницького міського голови. У мене, як жителя міста виникає питання: А продукти харчування купувати нам теж тільки в тих магазинах, у яких примусять? Це така в нас демократія? Чому люди повинні читати тільки ті газети, де хвалять мера і платити за інформацію з офіційного сайту Хмільника?
"Хмільничанин Ігор"