ІНСТРУМЕНТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ - ВІДБУВСЯ ЩЕ ОДИН ТРЕНІНГ

ІНСТРУМЕНТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ - ВІДБУВСЯ ЩЕ ОДИН ТРЕНІНГ
17.10.2021
На початку тижня, в межах проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді» відбувся черговий тренінг щодо інструментів електронної демократії. Цього разу до участі було запрошено вчителів загальноосвітніх шкіл, сільських бібліотекарів та старост Хмільницької громади.

Під час навчання учасники та учасниці ознайомилися з формами участі громадськості в процесах прийняття рішень. Більш детально було розглянуто інструменти електронної демократії: Електронні петиції, Електронні звернення, Електронні консультації, а також Громадський бюджет та сервіс «Відкрите місто».Варто зазначити, що учасники та учасниці отримали практичну допомогу в реєстрації на Єдиній платформі електронної демократії E-DEM, а також мали можливість долучитися до збору підписів під петицією, адресованою до Хмільницької міської ради щодо створення в Хмільницькій громаді Центру громадської активності.

Це вже третя група з 20 осіб, які пройшли навчання в рамках проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді». Планується провести навчання ще однієї групи.

Захід відбувся в межах реалізації проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді», що виконується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Детальніше про проєкт читайте за посиланнямhttps://cutt.ly/GjWxA5C