КАЗАВ ЧИ НЕ КАЗАВ – ВОТ В ЧЁМ ВОПРОС?

КАЗАВ ЧИ НЕ КАЗАВ – ВОТ В ЧЁМ ВОПРОС?
15.07.2013
uvagaЧитачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають публікацію, в якій говорилося, що міський голова Хмільника Василь Грушко, в інтерв’ю журналісту «УКРІНФОРМу» пані Наталії Журбенко заявив, що війна з депутаткою Карпенко закінчиться кровопролиттям.

Пропонуємо витяг з матеріалу пані Наталії:


Василь Грушко подав до суду позов проти депутатки, яка ніби-то поширювала проти нього неправдиву інформацію. Тобто, роздала депутатам на сесії роздруківки неприємних для мера статей на сайті «Громадський форум Хмільниччини». Чи буде суд сперечатись із законним правом громадянки, гарантованим ст. 34 Конституції України (Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань – покаже час. Свою ж честь і гідність посадовець оцінив в 1 гривню моральної шкоди. Але пресі вже поспішив заявити: «…Війна із депутаткою Тетяною Карпенко в нас закінчиться лише кровопролиттям …».


Після виходу в світ цієї публікації ситуація навколо слів мера мала своє продовження. 2 серпня, близько 18.00, Василь Грушко зателефонував пані Наталії і просив нагадати, коли це він таке говорив, маючи на увазі тезу про кровопролиття.


Пані Наталія вирішила скористатися можливістю нагадати міському голові його ж слова, розмістивши уривок з аудіо запису інтерв’ю на Громадському форумі Хмільниччини…


http://www.youtube.com/embed/FEvrUUXZDSM