КЕРІВНИКА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ОБРАНО ГОЛОВОЮ РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ МЕРЕЖІ ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ

КЕРІВНИКА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ОБРАНО ГОЛОВОЮ РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ МЕРЕЖІ ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ
09.03.2021
Сьогодні відбулося засідання членів Ревізійної комісії Громадської спілки «Мережа правового розвитку». Під час засідання було обрано голову Ревізійної комісії: ним став голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Громадська організація «ПРАВО» є членом громадської спілки «Мережа правового розвитку.

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Спілка почала своє формування у 2009 році під назвою «Мережа Центрів правової інформації та консультацій». Тоді 8 організацій вирішили об‘єднати свої зусилля для вироблення спільних підходів до надання правової допомоги у громадах, узагальнення типових звернень та стандартизації надання правової допомоги.

На сьогоднішній день спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв’язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та місцеве лідерство.