ХМІЛЬНИЧАНИ ОБГОВОРЯТЬ ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ НА 2016 РІК ПІД ЧАС ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
08.12.2015
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/514ebf7c028dbde30419d44656a0df32.jpg?itok=Lj5PwOAH)
Під час заходу буде також обговорено проект Програми економічного і соціального розвитку м. Хмільника на 2016 рік, а також проекту Детального плану житлової малоповерхової забудови орієнтовною площею 4 га між вулицями Кармелюка-Карла Маркса-Івана Богуна та 2 пров. Івана Богуна в м. Хмільнику.
Захід відбудеться 9 грудня 2015 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради (2-й поверх).
Варто зазначити, що депутати міської ради минулого скликання затвердили бюджетний регламент – документ, який покликаний зробити більш прозорішим бюджетний процес в місті.
Цей документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності за виконання бюджету міста.
Ініціаторами затвердження «бюджетного регламенту» були громадська організація «Філософія серця», депутатська група «Громадянська варта» та громадська організація «ПРАВО».