ХМІЛЬНИЧАНИ СКЛАДАТИМУТЬ ТЕСТ НА ГОТОВНІСТЬ БУТИ ЄВРОПЕЙЦЯМИ
02.12.2013
![DSC_09181](/sites/default/files/styles/compressor/150x130/text_images/3bab69fc4a3389413f4a1c930493d8f9.jpg?itok=vpSwvZCL)
Ми закликаємо всіх депутатів проявити громадянську позицію, яка відображатиме готовність бути членами європейської спільноти, закликаємо дати належну оцінку діям керівництва нашої держави, закликаємо не ухилятися від виконання своїх депутатських обов’язків. Ви – представники інтересів територіальної громади міста Хмільника, а Хмільник – європейське місто!
Також ми закликаємо всіх небайдужих прийти завтра на позачергову сесію міської ради та висловити свою позицію щодо подій в столиці нашої держави.
В усіх хмільничан з’явився шанс пройти тест на готовність бути європейцями, то ж не завалімо цей іспит!
Нагадуємо, що позачергова сесія Хмільницької міської ради відбудеться у вівторок, 3 грудня, в приміщенні Хмільницької міської ради, на другому поверсі.
Початок сесії – о 14.00